All-Star Game do obejrzenia za darmo na stronie PZBUK!

Zastanawialiście się może gdzie będzie można za darmo i legalnie obejrzeć Mecz Gwiazd, który odbędzie się już w niedzielę? Spieszymy z odpowiedzią – będzie to możliwe na stronie PZBUK po zarejestrowaniu się!

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK, które mają coraz bogatszą ofertę koszykarską, udostępnią nową funkcjonalność. Na stronie bukmachera będziecie mogli obejrzeć na żywo streamy z meczów NBA, w tym niedzielnego Meczu Gwiazd! Wszystko co musicie zrobić, to zarejestrować się na stronie PZBUK. Rejestracja konta pod tym linkiem oraz użycie kodu promocyjnego o treści „ZKNBA” upoważniają do otrzymania darmowego zakładu o wartości 50 złotych.

Na górnym panelu strony pojawiła się oddzielna zakładka o nazwie „NBA All-Stars”, w której będzie można obstawiać zakłady, jak również obejrzeć transmisję z Meczu Gwiazd, który odbędzie się o godzinie 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek naszego czasu. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji – PZBUK bowiem analizuje możliwość transmisji NBA do końca sezonu, jeśli będzie zainteresowanie Meczem Gwiazd! Kto wie, może więc zyskamy nową możliwość śledzenia rozgrywek naszej ukochanej ligi. Trzymajmy kciuki by tak właśnie było.

źródło:YouTube/House of Highlights

Skoro już jesteśmy przy bukmacherach i Meczu Gwiazd… Praca, jaką wykonał Giannis Antetokounmpo przy wyborze składu nie jest najlepiej oceniana. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo jego zespołu wygrać można 2,85 złotego. Analogicznie stawiając złotówkę na wygraną drużyny LeBrona wygrać możemy zaledwie 1,44 złotego. Co z typowaniem strzelców? Najwyższy over/under widnieje przy nazwisku LeBrona Jamesa, a jego wartość to 22,5 punktu. Wartości bardzo podobne, bo 21,5 widnieją przy nazwiskach Jamesa Hardena, Kevina Duranta i Giannisa Antetokounmpo. Co ciekawe, bukmacher jest stosunkowo pewny, że Joel Embiid nie osiągnie granicy 19 punktów – za postawienie na over 18,5 można podwoić wkład.

Jaki typ jest jednak najciekawszy? Typ odnośnie tego, czy Mecz Gwiazd może być w tym roku wyrównany, jak to miało miejsce w zeszłym roku. Jak przenieść go na realia bukmacherskie? Na stronie PZBUK można postawić swoje pieniądze na to, że… dojdzie do dogrywki! W przypadku takiej ewentualności za każdą postawioną złotówkę zarobić można aż 15,5 złotego. Dogrywka to byłoby coś, ale nie wymagamy takich drastycznych rozwiązań – niech będzie to chociaż w miarę zacięty mecz, w którym na końcu wynik będzie miał jakiekolwiek znaczenie, żeby ci, którzy specjalnie zarwą nockę nie musieli później żałować.