Powstaje film dokumentalny o Derricku Rose! [ZOBACZ ZWIASTUN]

Szykuje się kolejna filmowa gratka dla fanów NBA – w sieci pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego, którego głównym bohaterem jest Derrick Rose!

Często mówi się, że historia kariery Derricka Rose’a to materiał na film. Do tej pory funkcjonowało to jako figura retoryczna, mająca na celu pokazać, jak wiele przeciwności losu i zwrotów akcji miało miejsce w jego sportowej przygodzie. W tym momencie – po całym paśmie niepowodzeń – w końcu doczekaliśmy się dobrych czasów dla D-Rose’a, który odżył w barwach Timberwolves i znów zachwyca nas swoją grą. To chyba najlepszy możliwy moment, żeby wyprodukować film dokumentalny, by „kariera jak scenariusz filmu” przestała być jedynie figurą retoryczną, a producenci mogli zarobić trochę grosza na dobrej grze Rose’a.

W internecie pojawił się już zwiastun – „POOH – The Derrick Rose Story” ma być filmem dokumentalnym, opowiadającym o wzlotach i upadkach w burzliwej karierze najmłodszego MVP w historii NBA. Sądząc po zapowiedzi, będzie utrzymany w klimacie podniosłości i epickości:

źródło:YouTube/Stadium

Skoro Kobe Bryant dostał Oscara za swoją krótkometrażową animację, to dlaczego film o Derricku Rosie miałby nie odnieść sukcesu? Czekamy z niecierpliwością na premierę!