Oladipo: Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek!

Victor Oladipo zakończył już bieżące rozgrywki za sprawą fatalnej kontuzji kolana. Gwiazdor Pacers jednak zapewnia, że kiedy już wróci na parkiet będzie tylko lepszy.

Oladipo doznał kontuzji w spotkaniu przeciwko Raptors, kiedy to próbował zatrzymać Pascala Siakama w kontrze. Niestety sprawdziły się najgorsze przewidywania i Victor zerwał ścięgno mięśnia czworogłowego i musiał poddać się operacji, która zakończyła jego bardzo dobry sezon 2018/19.

Źródło: Youtube.com/CliveNBAParody

Oladipo przeszedł już zabieg i choć zarząd kubu nie podał żadnej spodziewanej daty powrotu swojego zawodnika, ten pozostaje pełen optymizmu. Przed meczem z Warriors postanowił podziękować wszystkim fanom za wsparcie jakie okazali mu w ostatnim czasie:

„Chciałbym tylko podziękować wam wszystkim za wszelkie modlitwy i wyrazy miłości, jakie kierowaliście do mnie w ostatnim czasie. Operacja poszła świetnie, okazała się prawdziwym sukcesem.”

„Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek. Pozdrawiam wszystkich fanów, pozdrawiam moich kolegów z drużyny. Przyjcie naprzód, mamy to.”

Dobrze, że mimo poważnej kontuzji optymizm nie opuszcza Dipo. Szkoda jednak, że tak kończy się jego bieżący sezon, w którym Indiana radzi sobie bardzo dobrze, zachowując nawet przewagę parkietu. Bez Victora jednak nie ma co liczyć w tym roku na niespodziankę ze strony Pacers. A szkoda, bo w pełnym składzie mogliby narobić zamieszania w playoffs. Pokazali, że są do tego zdolni już w ubiegłym sezonie.

Nam pozostaje tylko wierzyć na słowo panu Oladipo, bo nie będzie łatwym zadaniem grać lepiej niż w ostatnim czasie:

https://www.youtube.com/watch?v=oSkmK2mmf7Q

Źródło: Youtube.com/FreeDawkins