Oladipo: Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek!

29/01/2019
<h3>Victor Oladipo zakończył już bieżące rozgrywki za sprawą fatalnej kontuzji kolana. Gwiazdor Pacers jednak zapewnia, że kiedy już wróci na parkiet będzie tylko lepszy.</h3> <!--more-->Oladipo doznał kontuzji w spotkaniu przeciwko Raptors, kiedy to próbował zatrzymać Pascala Siakama w kontrze. Niestety sprawdziły się najgorsze przewidywania i Victor zerwał ścięgno mięśnia czworogłowego i musiał poddać się operacji, która zakończyła jego bardzo dobry sezon 2018/19.https://www.youtube.com/watch?v=DHIgaFTdltoŹródło: Youtube.com/CliveNBAParodyOladipo przeszedł już zabieg i choć zarząd kubu nie podał żadnej spodziewanej daty powrotu swojego zawodnika, ten pozostaje pełen optymizmu. Przed meczem z Warriors postanowił podziękować wszystkim fanom za wsparcie jakie okazali mu w ostatnim czasie: <blockquote><em>"Chciałbym tylko podziękować wam wszystkim za wszelkie modlitwy i wyrazy miłości, jakie kierowaliście do mnie w ostatnim czasie. Operacja poszła świetnie, okazała się prawdziwym sukcesem."</em><em>"Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek. Pozdrawiam wszystkich fanów, pozdrawiam moich kolegów z drużyny. Przyjcie naprzód, mamy to."</em></blockquote> Dobrze, że mimo poważnej kontuzji optymizm nie opuszcza Dipo. Szkoda jednak, że tak kończy się jego bieżący sezon, w którym Indiana radzi sobie bardzo dobrze, zachowując nawet przewagę parkietu. Bez Victora jednak nie ma co liczyć w tym roku na niespodziankę ze strony Pacers. A szkoda, bo w pełnym składzie mogliby narobić zamieszania w playoffs. Pokazali, że są do tego zdolni już w ubiegłym sezonie.Nam pozostaje tylko wierzyć na słowo panu Oladipo, bo nie będzie łatwym zadaniem grać lepiej niż w ostatnim czasie:https://www.youtube.com/watch?v=oSkmK2mmf7QŹródło: Youtube.com/FreeDawkins

Victor Oladipo zakończył już bieżące rozgrywki za sprawą fatalnej kontuzji kolana. Gwiazdor Pacers jednak zapewnia, że kiedy już wróci na parkiet będzie tylko lepszy.

Oladipo doznał kontuzji w spotkaniu przeciwko Raptors, kiedy to próbował zatrzymać Pascala Siakama w kontrze. Niestety sprawdziły się najgorsze przewidywania i Victor zerwał ścięgno mięśnia czworogłowego i musiał poddać się operacji, która zakończyła jego bardzo dobry sezon 2018/19.

Źródło: Youtube.com/CliveNBAParody

Oladipo przeszedł już zabieg i choć zarząd kubu nie podał żadnej spodziewanej daty powrotu swojego zawodnika, ten pozostaje pełen optymizmu. Przed meczem z Warriors postanowił podziękować wszystkim fanom za wsparcie jakie okazali mu w ostatnim czasie:

“Chciałbym tylko podziękować wam wszystkim za wszelkie modlitwy i wyrazy miłości, jakie kierowaliście do mnie w ostatnim czasie. Operacja poszła świetnie, okazała się prawdziwym sukcesem.”

“Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek. Pozdrawiam wszystkich fanów, pozdrawiam moich kolegów z drużyny. Przyjcie naprzód, mamy to.”

Dobrze, że mimo poważnej kontuzji optymizm nie opuszcza Dipo. Szkoda jednak, że tak kończy się jego bieżący sezon, w którym Indiana radzi sobie bardzo dobrze, zachowując nawet przewagę parkietu. Bez Victora jednak nie ma co liczyć w tym roku na niespodziankę ze strony Pacers. A szkoda, bo w pełnym składzie mogliby narobić zamieszania w playoffs. Pokazali, że są do tego zdolni już w ubiegłym sezonie.

Nam pozostaje tylko wierzyć na słowo panu Oladipo, bo nie będzie łatwym zadaniem grać lepiej niż w ostatnim czasie:

Źródło: Youtube.com/FreeDawkins

Kopiuj link do schowka