Nikola Mirotic wzmocni Milwaukee Bucks!

Nie dzieje się wiele w tym trade deadline, ale ta wymiana może mieć akurat jakiekolwiek znaczenie. Milwaukee Bucks oddają Jasona Smitha i pozyskanego dopiero co z Pistons Stanley’a Johnsona, by pozyskać w zamian Nikolę Miroticia z Pelicans. Nowy Orlean otrzyma też drugorundowy pick w drafcie.

Wygląda więc na to, że Bucks zamienili niezbyt przydatnych Makera i Smitha na Miroticia, który wchodząc z ławki może zapewniać jeszcze więcej spacingu Giannisowi Antetokounmpo. W duecie z Brookiem Lopezem mogą być najbardziej rozstrzelanym z dystansu frontcourtem w lidze. Pelicans natomiast pozyskują niskiego skrzydłowego, czyli gracza na najsłabiej obsadzone w lidze skrzydło Pelikana. Można było lepiej pociągnąć ten żart. Najważniejsze jest jednak to, że zarząd i sztab trenerski NOP liczyć musi na to, że w Luizjanie Johnson zrealizuje swój potencjał, który niewątpliwie ma.

Miejmy nadzieję, że nie będzie to największy transfer tego wieczoru. Generalni managerowie mają jeszcze czas do 21:00 naszego czasu – relacja na żywo ze wszystkimi doniesieniami TUTAJ.

https://www.youtube.com/watch?v=pJw3A4x1-F0

źródło:YouTube/FreeDawkins