Weekendowe mecze NBA  o „ludzkiej porze” – gdzie oglądać?

Weekendowe mecze NBA o „ludzkiej porze” – gdzie oglądać?

Kibice NBA w Polsce nie mają łatwego życia – mecze rozgrywane w USA w godzinach wieczornych i popołudniowych, z punktu widzenia naszej strefy czasowej mają miejsce w środku nocy. Jest jednak co tydzień kilka spotkań, które toczą się o przystępnej porze.

Mecze najlepszej ligi świata obstawiać możesz na stronie PZBUK!

Już dziś o godzinie 18:00 (a więc dosłownie za chwilę) Brooklyn Nets podejmą u siebie Boston Celtics w ramach rewanżu za porażkę sprzed dwóch dni. Niestety, Kyrie Irving znów nie zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi z powodu kontuzji ramienia – albo jak uważają niektórzy z kibiców, z powodu strachu przed chłodnym przyjęciem przez fan,ów byłego klubu. Lub co gorsza strachu przed przegraniem bezpośredniego pojedynku z Kembą Walkerem, który jest jego bezpośrednim następcą w roli lidera Celtics.

Jutro o godzinie 23:00, a więc już dosyć późno, Kings podejmą Nikolę Jokicia i jego Denver Nuggets. Najbliższa niedziela jednak rozpieści nas – europejskich kibiców – jak żaden inny dzień w ligowym kalendarzu (może poza pierwszym dniem świąt). O godzinie 21:00 zobaczymy jak Miami Heat mierzy się z Brooklyn Nets, by już o 21:30 móc obserwować klasyczne starcie Celtics z Knicks. Mało tego – o tej samej porze zacznie się mecz Timberwolves z Grizzlies, w którym Jaren Jackson Jr. sprawdzi się na tle świetnie dysponowanego Karla Anthony-Townsa. Jeszcze o 22:00 Luka Doncic i jego rozpędzeni Dallas Mavericks przyjadą do Staples Center, pokazać LeBronowi Jamesowi i Los Angeles Lakers jak grać funky ofensywę. Masa dobrych meczów o dobrych porach przed nami. Pytanie brzmi – gdzie je obejrzeć?

Poza drogim w utrzymaniu League Passem, oraz ograniczoną ramówką Canal+, legalne oglądanie meczów online umożliwia strona PZBUK – jeśli jesteś zarejestrowany, a na koncie masz przynajmniej 1 zł, na stronie znajdziesz transmisje wszystkich meczów na żywo. Oglądać możesz na stronie WWW na wszystkich urządzeniach, jak również w aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie PZBUK.

Wystarczy zalogować się na stronie, wejść w zakładkę „zakłady”, odnaleźć dział „Koszykówka NBA”, a naszym oczom ukaże się taki oto obrazek:

Zielone kółko z trójkątnym znakiem „play” oznacza to, że dane spotkanie obejrzeć można za pośrednictwem PZBUK.

Zarejestruj się jeszcze dziś przy użyciu kodu „ZKNBA” i odbierz powitalny bonus o wartości 500 zł!