Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Wzmocnienie Rockets – dodają do składu strzelca weterana

NBA News: Wzmocnienie Rockets – dodają do składu strzelca weterana

NBA News: Wzmocnienie Rockets – dodają do składu strzelca weterana
Photo by Carmen Mandato/Getty Images

Jak donosi Shams Charania z The Athletic, Reggie Bullock planuje podpisać nową umowę z Houston Rockets. Szczegóły kontraktu nie są znane, ale sytuacja każe przypuszczać, że jest to umowa minimalna.

Minimalna umowa od Rockets bynajmniej nie wynika z tego, że Bullock to gracz niskiej klasy. Chodzi raczej o fakt, że stosunkowo niedawno został zwolniony przez San Antonio Spurs, którzy zobligowani są wypłacić mu resztę należnych pieniędzy – w tym wypadku 10 milionów dolarów za ostatni sezon zerwanego kontraktu.

Do Spurs Bullock trafił w ramach transferu z Dallas Mavericks, którzy chcieli w ten sposób otworzyć sobie miejsce w salary cap na kontrakt dla Granta Williamsa. Młodzi, rozwijający się Spurs uznali, że usługi doświadczonego, 32-letniego strzelca nie będą im potrzebne.

Reggie Bullock ma za sobą dwa niezbyt udane sezony w barwach Mavericks. Po dobrej grze w barwach Knicks, jego średnia punktowa wyraźnie spadła i w ostatnich rozgrywkach notował już tylko 7,2 punktu na mecz – najmniej od 2017 roku. Bullock wciąż stanowi jednak stosunkowo pewną opcję na dystansie, trafiając 38% z dystansu.