NBA News: Wolves zmieniają kształt umowy z managerem – w jakim celu?

NBA News: Wolves zmieniają kształt umowy z managerem – w jakim celu?

NBA News: Wolves zmieniają kształt umowy z managerem – w jakim celu?
Photo by David Sherman/NBAE via Getty Images

Jak podaje Jon Krawczynski z The Athletic, Minnesota Timberwolves dogadali Timem Connellym na zrekonstruowanie jego umowy.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Prezydent Minnesoty Timberwolves, Tim Connelly, dołączył do zespołu bardzo niedawno, bo w maju 2022 roku, przychodząc z Nuggets po zbudowaniu w Denver składu, który sięgnął ostatecznie po mistrzostwo. Kontrakt Connelly’ego w Minnesocie obowiązywał pierwotnie aż do końca sezonu 2024/25 – sezonu, który był opcją w jego kontrakcie. Opcja ta… Przesuwa się o rok.

W jakim celu?

Pierwotnie opcja w kontrakcie managera Timberwolves przypadała na moment, w którym większościowymi właścicielami mieli oficjalnie stać się Alex Rodriguez i Marc Lore – obecni mniejszościowi udziałowcy, którzy mieli odkupić większościowe udziały od Glena Taylora. Transakcja nie wypaliła po tym, jak Taylor miał na samym finiszu dopatrzeć się pewnych nieprawidłowości i unieważnić umowę. Sprawa trafiła na drogę sądową. Kolejny rok gwarantowany dla Connelly’ego może być zwykłym działaniem na przeczekanie – tak, aby poważniejsze negocjacje kontraktowe rozpocząć w momencie, w którym sytuacja właścicielska będzie już klarowna.

Tim Connelly od 2022 roku dokonał w Minnesocie gruntownych zmian – zaledwie miesiąc po objęciu posady, oddał 5 pierwszorundowych picków za Rudy’ago Goberta, za co był powszechnie krytykowany.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.