Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Zion odpowiedział na krytykę „Nie mogę tego kontrolować”

NBA News: Zion odpowiedział na krytykę „Nie mogę tego kontrolować”

NBA News: Zion odpowiedział na krytykę „Nie mogę tego kontrolować”

W zeszłym tygodniu Charles Barkley zrugał Ziona Williamsona za to, że nie jest w formie. Dwukrotny All-Star skorzystał z okazji, aby odpowiedzieć na krytykę po zdobyciu 36 punktów w starciu z Minnesota Timberwolves.

– Nie jest w formie. Nie biega. Jego gra opiera się wyłącznie na talencie. Przypomina trochę jogging w ataku i obronie – powiedział Charles Barkley w stacji TNT.

Barkley dodał, że Williamsonowi przydałby się mentor, który pomógłby mu osiągnąć formę.

– Mógłby być wyjątkowy. Ale spójrz. Taki Moses Malone powiedział mi kiedyś, że jestem gruby i leniwy – przyznał Barkley, odnosząc się do własnych wyzwań związanych z kondycją w NBA.

– Ma w drużynie dwóch zawodników, którzy są od niego lepsi, a nie powinni być – powiedział Barkley, odnosząc się do Brandona Ingrama i CJ McColluma. – Powinien być najlepszym graczem, a nie jest nawet blisko – dodał.

Williamson odpowiedział na uwagi Barkleya tydzień później, po tym jak rozegrał ważny mecz, w którym Pelicans zwyciężyli 121:107 z Minnesota Timberwolves. Williamson zdobył w tym spotkaniu 33 punkty, trafiając 13 z 17 rzutów z gry.

Zapytany, czy uważa ich komentarze za „uzasadnioną krytykę”, Williamson zasadniczo powiedział, że docenia ją, o ile pochodzi z dobrego miejsca.

– Jeśli to słowa szczerej troski i chcą po prostu zobaczyć, jak radzę sobie lepiej, to jestem za to wdzięczny – powiedział Williamson. – Jeśli chodzi o cokolwiek innego, każdy ma prawo do własnej opinii. Nie mogę tego kontrolować – odpowiedział.

To nie pierwszy raz, kiedy Barkley piętnuje Zion za brak formy. Wielokrotnie ostrzegał dwukrotnego All-Stara, że musi schudnąć i jest wyraźnie niezadowolony z braku postępów w tej kwestii.