Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Wiggins na wylocie z Warriors?!

NBA News: Wiggins na wylocie z Warriors?!

NBA News: Wiggins na wylocie z Warriors?!

Golden State Warriors mogą rozważyć wymianę z udziałem Andrew Wigginsa, wbrew wcześniejszej skłonności do pozostawienia go w zespole i opieraniu na nim budowy składu.

„Andrew Wiggins nie jest już w strefie no-go, jeśli chodzi o możliwości wymiany dla Golden State Warriors” – donosi Tim Kawakami z The Athletic.

Dziennikarz rozwinął temat przemiany ze strony władz klubu.

„Chociaż w przeszłości mówiłem, że Warriors mogą niechętnie handlować Andrew Wigginsem tak szybko po tym, jak podpisał stosunkowo okazyjne przedłużenie kontraktu specjalnie po to, aby mógł pozostać w tej drużynie, od tego czasu słyszałem, że nie będzie to przeszkodą dla Warriors w zbadaniu rynku dla przeprowadzenia transakcji” – przyznał dziennikarz.

Kontrakt, o którym mowa, jest 4-letni i na poziomie 109 milionów dolarów. Został podpisany w zeszłym roku, co czyni sezon 2023-24 pierwszym w umowie.

Ten sezon jest dla Wigginsa – jak i dla całego Warriors – mocno przeciętny. Skrzydłowy do tej pory notuje średnio 12,6 punktu, 4,4 zbiórki i 1,3 asysty. W klubie oczekują po nim znacznie lepszej gry.