Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Wembanyama: Durant to mój ulubiony zawodnik

NBA News: Wembanyama: Durant to mój ulubiony zawodnik

NBA News: Wembanyama: Durant to mój ulubiony zawodnik
(Photo by Barry Gossage/NBAE via Getty Images)

Victor Wembanyama i Kevin Durant wymieniają się pochwałami po tym, jak Spurs sensacyjnie pokonali ostatnio Suns. Francuz był gwiazdą tego meczu, zdobywając 18 punktów, błyszcząc przy okazji na tle swojego ulubionego zawodnika.

Jeszcze na 50 sekund przed końcem Suns prowadzili 114:109. Teksańczycy mimo wszystko nie zamierzali się poddawać. Victor Wembanyama trafił z półdystansu, a następnie dobił niecelny rzut za trzy Devina Vassella. Zrobiło się 114:113. Po chwili Keldon Johnson skradł piłkę Kevinowi Durantowi i… doszło do sensacji. Spurs ograli Suns.

Ogromny wkład w to zwycięstwo miał Victor Wembanyama, który zdobył 18 punktów i miał osiem asyst i cztery bloki.

Wembanyama powiedział przed meczem, że Durant jest jego ulubionym zawodnikiem, a gdy obaj zmierzyli się ze sobą, zdradził, co może wynieść z gry z 13-krotnym uczestnikiem meczów All-Star.

– Nauczyłem się, że daleko mi do opanowania gry w takim stopniu jak on, ponieważ próbowałem robić pewne rzeczy tak jak on, ale myślę, że może nie jestem wystarczająco cierpliwy. Myślę, że chcę jechać za szybko, a on idzie swoim własnym tempem i trafia w swoje miejsca. Nie mogę kopiować tego, a jedynie się inspirować – zaznaczył Francuz.

– Durant? Jest wyjątkowy. Jego koledzy z drużyny go szukają. To jeden z graczy, których najtrudniej jest chronić w lidze. Myślę, że jest na szczycie listy – podkreślił.

Durant również pochwalił „jedynkę” draftu NBA 2023.

– Będzie siłą w tej lidze przez długi czas. Kiedy zdobędzie cenne doświadczenie, będzie jeszcze lepszy – powiedział.