Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Ważna deklaracja Kerra. Wtedy opuści kadrę USA

NBA News: Ważna deklaracja Kerra. Wtedy opuści kadrę USA

NBA News: Ważna deklaracja Kerra. Wtedy opuści kadrę USA
(Photo by Nic Antaya/Getty Images)

Główny trener Golden State Warriors Steve Kerr ujawnił, że opuści kadrę USA po igrzyskach olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

– Nie – powiedział Kerr Joe Vardonowi z The Athletic na pytanie, czy miałby pracować z drużyną USA po igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

– Dla mnie to cykl dwuletni. Gregg Popovich również był trenerem na mistrzostwach świata i igrzyskach olimpijskich. Teraz moja kolej, aby dalej przekazać pałeczkę – dodał doświadczony trener.

Jak dotąd weterani NBA LeBron James, Stephen Curry, Kevin Durant, Jayson Tatum, Devin Booker i Joel Embiid publicznie zadeklarowali chęć gry w drużynie USA w Paryżu.

Kerr potwierdził, że odbył krótką rozmowę z Currym na temat jego udziału w igrzyskach olimpijskich.

– Jedyną rzeczą, o której krótko rozmawialiśmy, jest to, że powiedział, że chce grać, a ja powiedziałem świetnie. Wierzcie lub nie, ale nie odbyliśmy szczegółowej rozmowy o igrzyskach olimpijskich w Paryżu – zdradził Kerr.

Kerr powiedział także, że chce jak najszybciej potwierdzić ostateczny skład na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

– Ta rozmowa odbędzie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Chcielibyśmy ustalić skład raczej wcześniej niż później. Nie mamy konkretnej daty, ale oczywiście nie chcemy trzymać chłopaków w zawieszeniu – skomentował.