Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: „Uniknął poważnej kontuzji”. Dobre wieści ws. Randle’a

NBA News: „Uniknął poważnej kontuzji”. Dobre wieści ws. Randle’a

NBA News: „Uniknął poważnej kontuzji”. Dobre wieści ws. Randle’a

Według najnowszego raportu Adriana Wojnarowskiego z ESPN, prześwietlenie Randle’a nie wykazało większych uszkodzeń, a zawodnik powinien wrócić do gry w ciągu najbliższych kilku tygodni, a nie miesięcy.

Julius Randle doznał w sobotę zwichnięcia prawego barku. Stało się to podczas domowego zwycięstwa New York Knicks nad Miami Heat.

Randle wykonywał lay-up, gdy zderzył się ze skrzydłowym Miami Jaime Jaquezem Jr. i wylądował niefortunnie na prawym boku, gdy do końca meczu pozostało 4:27. Odczuwał wyraźny ból, gdy zbiegał do szatni.

Zakończył spotkanie z 19 punktami, dziewięcioma zbiórkami i trzema asystami. W tym sezonie notuje średnio 24 punkt, 9,2 zbiórek i 5 asyst na mecz.

Przeprowadzone badanie rezonansem magnetycznym nie pokazało żadnych większych uszkodzeń. Sam Randle’a i kierownictwo Knicks mogą choć trochę odetchnąć z ulgą.

Analityk ds. kontuzji Jeff Stotts zauważył, że średni czas absencji z powodu zwichnięcia barku wynosi około miesiąca. Dużo więc wskazuje na to, że Randle wróci do gry po All-Star Game.