Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Tych graczy Warriors mogą wymienić. Głośne nazwiska!

NBA News: Tych graczy Warriors mogą wymienić. Głośne nazwiska!

NBA News: Tych graczy Warriors mogą wymienić. Głośne nazwiska!
(Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)

Golden State Warriors spadli na 12. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. To sprawia, że klub rozważa różne scenariusze transferowe przed trade-deadline (8 lutego). Podobno w grę wchodzą duże nazwiska.

Shams Charania z The Athletic poinformował, że Golden State Warriors biorą pod uwagę wymianę z udziałem Chrisa Paula i Andrew Wigginsa. Co więcej klub może nawet rozważyć wymianę Klaya Thompsona.

Wow! Tego wcześniej nie było. Za każdym razem z obozu Warriors wychodził jasny komunikat: „Thompson? Nie jest do wymiany”.

Niewykluczone, że zmiana strategii wynika z kiepskich wyników zespołu, który w tym momencie jest daleko od gry w fazie play-off.

Warriors z bilansem 19:24 jest na 12. miejscu w Konferencji Zachodniej. To kiepski wynik, jak na wydawane pieniądze przez organizację na zawodników.

W tym momencie jedynym graczem, którego Warriors uważają za nietykalnego jest Stephen Curry. Klub bardzo wysoko ceni sobie również Jonathana Kumingę i Brandina Podziemskiego i wolałby nie wymieniać żadnego z tych młodych koszykarzy.