Pacers nie wygrają 37 meczów w sezonie?
Postaw za darmowe 40 PLN od TOTALbet!

2.15
Odbierz
NBA News: Suns zainteresowani rozgrywającym Indiany Pacers

NBA News: Suns zainteresowani rozgrywającym Indiany Pacers

NBA News: Suns zainteresowani rozgrywającym Indiany Pacers
Photo by Dylan Buell/Getty Images

Tegoroczne Offseason nie jest obfite w ruchy, które wywracałyby ligę do góry nogami. Jeśli jednak wskazać jeden zespół, który wzmacnia się w te wakacje bardzo aktywnie, będą to Phoenix Suns. Może okazać się, że pomimo tak wielu już wykonanych ruchów, to jeszcze nie koniec ich budowy składu.

Według źródeł Marca Steina, zawodnik Indiany Pacers – T.J. McConnell – znajduje się na celowniku Phoenix Suns.

McConnell podpisał z Pacers 4-letni kontrakt w 2021 roku, a więc dobiegnie on końca dopiero w 2025 roku. Jeśli więc Suns zależy na usługach McConnella, muszą dokonać transferu, którego… Nie mogą teraz wykonać.

Sięgnięcie po McConnella wymagałoby oddania któregoś z graczy, z którymi Suns dopiero co podpisali umowy tego lata. Przepisy ligowe stanowią jednak, że nowo podpisanych graczy nie można wymienić przed 15 grudnia. Jeśli więc McConnell miałby wzmocnić trochę problematyczną w Phoenix pozycję rozgrywającego, dojść może do tego dopiero za kilka miesięcy.

Zainteresowanie Suns usługami McConnella wynika z jego defensywnego talentu. Pomimo skromnych warunków fizycznych (185 cm wzrostu), jest on jednym z najlepszych ligowych przechwytujących. W sezonie 2020/21 zanotował nawet sumarycznie najwięcej przechwytów w lidze, grając jako zawodnik wchodzący z ławki.

Phoenix Suns – razem z Denver Nuggets – stawiani są obecnie w roli głównych faworytów do wygrania konferencji zachodniej:

Konf. Zachodnia: wygrany 2023/24 kurs: bukmacher:
Nuggets3.30 GRAJ
Suns4.20 GRAJ