Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Spędził sylwester w hotelu. Czy Anunoby zostanie w Knicks?

NBA News: Spędził sylwester w hotelu. Czy Anunoby zostanie w Knicks?

NBA News: Spędził sylwester w hotelu. Czy Anunoby zostanie w Knicks?
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

OG Anunoby podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wymiany, nowego zespołu i zwycięskiego debiutu, a trener Tom Thibodeau chwali inteligentną grę Anunoby’ego i szybką adaptację.

Anunoby został pozyskany przez Knicks w wymianie z Toronto Raptors kilka dni wcześniej w zamian za RJ Barretta i Immanuela Quickleya.

Koszykarz nie marnował czasu, by zaznaczyć swoją obecność w debiucie dla New York Knicks. Anunoby skończył mecz z 17 punktami i 6 zbiórkami w 35 minut, przyczyniając się do zwycięstwa Knicks 112-106 nad prowadzącą w Konferencji Zachodniej Minnesotą Timberwolves. Spotkanie rozegrano 1 stycznia.

– Czułem się dobrze. Po prostu starałem się pomóc drużynie po obu stronach parkietu. Rozmawiałem z chłopakami w obronie, a oni rozmawiali ze mną, pomagając mi, gdzie mam się ustawiać. To były cenne wskazówki – powiedział Anunoby po swoim debiucie, za pośrednictwem Tima Bontempsa z ESPN.

– Myślę, że jak na pierwszy mecz, wypadł imponująco – zaznaczył trener Tom Thibodeau. – Grał mądrze, dobrze współpracował z kolegami, poruszał się bez piłki, oddawał dobre rzuty, wykonywał dobre zagrania. To bardzo dobry początek – dodał.

Ciekawostką jest fakt, że Anunoby spędził noc sylwestrową samotnie w swoim pokoju hotelowym, przygotowując się do meczu. Uczył się zagrywek.

Warto dodać, że Anunoby tego lata będzie niezastrzeżonym wolnym agentem. Knicks chcą go podobno zatrzymać na dłużej. Zawodnik ma do całej sprawy bardzo pragmatyczne podejście.

– Po prostu podchodzę do tego dzień po dniu. Pozwalam moim agentom zająć się tymi sprawami. Kiedy nadejdzie czas, ustalimy to. Ale jestem naprawdę podekscytowany, że tu jestem – podkreślił.