NBA News: Sixers planują zostawić kilku weteranów – których?

NBA News: Sixers planują zostawić kilku weteranów – których?

NBA News: Sixers planują zostawić kilku weteranów – których?
(Photo by Elsa/Getty Images)

Jak podaje Keith Pompey z The Philadelphia Inquier, Philadelphia 76ers nie zamierza dokonywać rewolucji w składzie – pomimo tego, że mają ku temu możliwości.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Według doniesień Keitha Pompey’a, dziennikarza związanego z Philadelphia 76ers, klub planuje wykonać tego lata ruchy, mające na celu pozostawienie w składzie dotychczasowych weteranów: Kelly’ego Oubre, Nica Batuma, oraz Kyle’a Lowry’ego. Kontrakty każdego z tych zawodników dobiegły końca wraz z minionym sezonem.

Co ciekawe, w doniesieniach nie pojawiają się inni gracze, których umowa z Sixers dobiegła końca, jak Buddy Hield, czy Tobias Harris.

Sixers będą jedną z ekip dysponujących tego lata największą sumą pieniędzy do wydania. Ważny kontrakt na przyszły sezon mają tylko Joel Embiid i Ricky Council IV. Zadaniem Sixers będzie więc dogadanie się z Tyresem Maxey’em w sprawie nowego kontraktu (negocjacje trwają), oraz – według dotychczasowych doniesień – dodanie do składu kolejnej gwiazdy.

Sixers mogą wykorzystać ku temu nie tylko miejsce w salary cap, ale także sam fakt, że tak wielu ich graczy skończyło umowę: tak zwane „sign and trade”, czyli podpisanie nowej umowy ze swoim graczem i natychmiastowa jego wymiana, pozwala na pozyskanie zawodników z kontraktami wykraczającymi ponad próg salary cap.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.