NBA News: Bulls pod ścianą – oddadzą LaVine’a tanio

NBA News: Bulls pod ścianą – oddadzą LaVine’a tanio

NBA News: Bulls pod ścianą – oddadzą LaVine’a tanio
Photo by Jeff Haynes/NBAE via Getty Images

Jak wynika z doniesień KC Johnsona z NBC Sports Chciago, Bulls rozważą oddaniebtego lata Zacha LaVine’a za wartość poniżej rynkowej.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Nie jest tajemnicą, że Chicago Bulls od dłuższego czasu próbują – bezskutecznie – oddać w wymianie Zacha LaVine’a. Jak podaje KC Johnson, klub na te wakacje znacznie obniży swoje oczekiwania:

„Mam poczucie, że obie strony są zmotywowane do tego, żeby wykonać pracę w te wakacje. Nie sądzę, że Bulls przyjmą jakąś okropną ofertę, natomiast dostaję sygnały, że są otwarci na więcej możliwości niż wcześniej. Konkretnie: Wcześniej podawałem, że ich cena wywoławcza to talent na poziomie All-Star, pierwszorundowy pick, lub oba. Obniżyli swoje oczekiwania znacznie.”

– KC Johnson z NBC Sports Chicago

Chicago Bulls próbowali przetransferować wysoką umowę Zacha Lavine’a już w lutym, w trakcie Trade Deadline. Wówczas udało się zaangażować w rozmowy jedynie Detroit Pistons, z którymi jednak nie doszli do porozumienia.

29-letni Zach LaVine ma w swojej umowie jeszcze 4 lata, w ramach których zarobi łącznie 178 milionów dolarów, co daje średnio 44,5 miliona dolarów za sezon. W minionych rozgrywkach LaVine rozegrał tylko 25 meczów z powodu kontuzji kostki. Z nim w składzie Bulls zanotowali rekord 5-20.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.