Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Odbierz extra bonus 🎁 na start

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Sixers nie poszli po Bogdanovicia. Dlaczego?

NBA News: Sixers nie poszli po Bogdanovicia. Dlaczego?

NBA News: Sixers nie poszli po Bogdanovicia. Dlaczego?
(Photo by Mitchell Leff/Getty Images)

Philadelphia 76ers i Detroit Pistons prowadziły rozmowy o wymianie graczy przed trade-deadline. 76ers byli zainteresowani Bojanem Bogdanoviciem i Alekiem Burksem, ale nie chcieli wymieniać w tym celu Tobiasa Harrisa.

Informacje o zainteresowaniu Detroit powrotem do usług Harrisa krążą już od jakiegoś czasu. Pistons mogą ściągnąć Harrisa latem, gdy ten stanie się wolnym agentem.

Sixers nie chcieli go teraz oddawać. Nie mogli sobie pozwolić na rezygnację z Harrisa, ponieważ jest on dla nich kluczowym zawodnikiem, zwłaszcza po operacji kolana Joela Embiida. Poza tym klub może starać się o zawarcie nowego kontraktu z Harrisem, gdy będzie wolnym agentem.

Ostatecznie Bogdanovic i Burks zostali wymienieni New York Knicks. W ramach umowy Pistons otrzymali Quentina Grimesa i dwa typy w drugiej rundzie draftu.

Warto dodać, że szefowie 76ers wykonali mocny ruch w trade-deadline. Drużyna z Filadelfii oddała Marcusa Morrisa, Furkana Korkmaza i trzy drugorundowe wybory w draftach. Sixers w zamian zasilił świetny strzelec, reprezentujący dotychczas Indiana Pacers Buddy Hield.