Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Sacramento Kings dołączają do wymiany z Hardenem

NBA News: Sacramento Kings dołączają do wymiany z Hardenem

NBA News: Sacramento Kings dołączają do wymiany z Hardenem
(Photo by Dustin Satloff/Getty Images)

Transfer z udziałem Jamesa Hardena nie zamknął się na udziale dwóch zespołów. Do zabawy dołączają Sacramento Kings. Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, do wymiany pomiędzy Sixers a Clippers włącza się klub z Sacramento, który przejmie jednego z zawodników. Filip Petrusev, który pierwotnie trafił razem z Jamesem Hardenem i PJ Tuckerem do Clippers, został wysłany dalej, do Sacramento, razem z dodatkową gotówką.

23-letni Petrusev rozgrywa swój debiutancki sezon w NBA – w barwach Sixers zdążył rozegrać tylko jedno spotkanie (3 minuty przeciwko Blazers). Pomimo nikłego doświadczenia w NBA, mierzący 211 cm center może okazać się przyszłościowym wzmocnieniem. Filip dobrze wypadł na Mistrzostwach Świata, gdzie grał regularne minuty w rotacji reprezentacji Serbii, a wcześniej dobrze prezentował się w barwach euroligowego KK Crvena Zvezda Belgrad.

W Clippers zostają oczywiście James Harden i PJ Tucker. Ten drugi zdążył już zadebiutować w nowym zespole, rozgrywając 20 minut z ławki przeciwko Lakers – niestety, bez punktów (za to z aż 5 zbiórkami w ataku). Niestety jednak jeszcze bez dobrego rozumienia gry zespołu: