Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Rekordowy Doncić przeklął na wizji. „Och, sorry…”

Luka Doncić pisze piękną historię na parkietach NBA. Właśnie ustanowił kolejny rekord w NBA. Osiągnął triple-double jeszcze w pierwszej połowie, zdobywając przy tym 25 punktów. Tego nikt wcześniej nie zrobił. Słoweniec był bardzo zmęczony po meczu. W wywiadzie zapomniał się i rzucił przekleństwem.

Luka Doncić w środę triple-double miał już do przerwy. Ostatecznie w 32 minuty zdobył 40 punktów, 10 zbiórek oraz 11 asyst. O tym triple-double trzeba napisać więcej, bo Słoweniec przeszedł do historii. Nikt przed nim nie zrobił tego w pierwszej połowie, mając przy tym minimum 25 pkt na koncie. Co za szaleństwo!

To jego 60. triple-double w karierze. Wyprzedził dziewiątego na liście wszech czasów Larry’ego Birda.

– Każdy wie, kim jest Larry Bird, więc to coś naprawdę wyjątkowego – mówił Słoweniec.

Był bardzo zmęczony. W jednym z wywiadów zapomniał się i przeklął na wizji, gdy dziennikarz pytał go o to, jak motywował kolegów przed tym spotkaniem.

– Powiedziałem przed meczem, że po prostu nie możemy się opier***** – powiedział i po chwili zrozumiał, że popełnił gafę. – Och, k***a, przepraszam – zaczął się śmiać Słoweniec.

Mavs – prowadzeni przez Doncicia – łatwo ograli Jazz 147:97. Z bilansem 12:8 zajmują 4. miejsce w Konferencji Zachodniej w NBA.