NBA News: Przyleciała ponad 6 tys. mil, by zobaczyć Sochana. A on tak zagrał!

NBA News: Przyleciała ponad 6 tys. mil, by zobaczyć Sochana. A on tak zagrał!

NBA News: Przyleciała ponad 6 tys. mil, by zobaczyć Sochana. A on tak zagrał!

Jeremy Sochan bohaterem San Antonio Spurs. Polak trafił rzut na zwycięstwo w meczu z Phoenix Suns. Wygrana jest o tyle cenna, że w drużynie Spurs zabrakło Francuza Victora Wembanyamy. Sochan ustanowił w tym meczu swój nowy rekord zbiórek (18).

Reprezentant Polski trafił „trójkę” (spudłował wcześniejszych sześć prób) na 29 sekund przed końcem meczu. Ten rzut okazał się rzutem na zwycięstwo. Spurs wygrali, mimo że grali bez Victora Wembanyamy. Bukmacherzy nie dawali większych szans „Ostrogom”.

Spurs do wygranej poprowadził Sochan, który zanotował 26 punktów i 18 zbiórek (to jego nowy rekord w karierze).

To dla niego siódme double-double w sezonie i dziewiąte w karierze.

– Jestem pewny swoich umiejętności. Nawet na początku akcji prosiłem o piłkę, miałem uniesione ręce. Wiem, że w kilku ostatnich meczach te rzuty z dystansu po prostu nie wpadały do kosza. Ale nie zamierzam się poddawać. Bez względu na wszystko, cały czas w siebie wierzę – powiedział na konferencji prasowej.

Show na trybunach skradła dziewczynka, która miała przygotowany transparent: „przyleciałam z Polski ponad 6 tys. mil, by zobaczyć Jeremy’ego Sochana”.

– To wiele dla mnie znaczy. To coś szczególnego. Bardzo doceniam fakt, że mam fanów na całym świecie, a zwłaszcza z mojego kraju, czyli z Polski. Dziękuję – zaznaczył.

superbet logo oglądaj wszystkie mecze sochana za darmo! 🏀👀

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.