Tyler Herro? W Miami Heat 💪
Transmisje za darmo? W SUPERBET! 📺

superbet logo
odbierz
NBA News: Pat Riley zabrał głos ws. Herro. „Nie chcieliśmy go sprzedawać”

NBA News: Pat Riley zabrał głos ws. Herro. „Nie chcieliśmy go sprzedawać”

NBA News: Pat Riley zabrał głos ws. Herro. „Nie chcieliśmy go sprzedawać”
(Photo by Issac Baldizon/NBAE via Getty Images)

Pomimo plotek, że Tyler Herro został zaoferowany Portland Trail Blazers lub innym zespołom podczas rozmów transferowych nt. Damiana Lillarda, prezes Miami Heat Pat Riley twierdzi, że nigdy do tego nie doszło.

– Nigdy go nie chcieliśmy sprzedawać i nie byliśmy zainteresowani jakąkolwiek transakcją – tak Riley powiedział o Herro.

– Ale kiedy mówisz o przejęciu jednego z pięciu najlepszych graczy w lidze, nie ma w naszym zespole nikogo, o kim nie można by dyskutować – dodał po chwili.

Choć Damian Lillard poprosił o wymianę do Miami Heat i próbował się tam dostać, to ostatecznie zaakceptował umowę, którą Portland Trail Blazers zawarli z Milwaukee Bucks.

Sam Herro jest świadomy, że przez całe lato jego nazwisko było wymieniane w kontekście ewentualnej wymiany za Damiana Lillarda. Herro zdradził niedawno, że te rozmowy transferowe tylko zmotywowały go do jeszcze cięższej pracy.

Riley z kolei zwrócił uwagę na to, że Heat mają bardzo solidny skład pomimo braku większych wzmocnień. Pójdą tak daleko, jak pozwolą im Jimmy Butler, Bam Adebayo i wspomniany Herro.

– Aby wygrywać, będziemy potrzebować świetnej mentalności ze strony naszego zespołu i naszej trójki najlepszych zawodników, którymi są Jimmy, Bam i Tyler – zaznaczył Riley.

Obecny finalista NBA zadebiutuje 26 października o godzinie 1:30 w meczu przeciwko młodym Detroit Pistons prowadzonym przez nowego trenera Monty’ego Williamsa.