Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Pacers ustanowili nowy rekord. Szalona liczba!

NBA News: Pacers ustanowili nowy rekord. Szalona liczba!

NBA News: Pacers ustanowili nowy rekord. Szalona liczba!

Indiana Pacers ustanowili nowy rekord organizacji w liczbie asyst w jednym meczu. W spotkaniu z Hawks drużyna zanotowała aż… 50 asyst! Poprzedni rekord – ustanowiony w sezonie 1970/1971 – wynosił 48. Trener Pacers Rick Carlisle opisał to osiągnięcie jako świadectwo wielkiej zespołowości. Jest z tego dumny.

Nie ma co ukrywać, że historyczna noc Pacers z 50 asystami pokazuje ich wyjątkową pracę zespołową i bezinteresowną grę, podkreślając jednocześnie silną więź obecnego zespołu i jego zdolność do dominacji w grze poprzez kreowanie pozycji i zdobywanie punktów.

Tyrese Haliburton zaliczył 18 z 50 rekordowych asyst dla Indiany, a Pacers pokonali Atlantę Hawks 150:116 w piątkowy wieczór, odnosząc szóste zwycięstwo z rzędu.

– Liczba asyst jest ogromna i oczywiście rekord organizacji jest naprawdę mocny i świadczy o bezinteresowności zespołu. To powód do świętowania. Ale w tej lidze czas na świętowanie jest krótki – powiedział trener Pacers Rick Carlisle.

Indiana, najlepiej punktująca drużyna w NBA, osiągnęła 150 punktów przeciwko Hawks po raz drugi w tym sezonie, po ustanowieniu ligowego rekordu sezonu w zwycięstwie 157:152 w Atlancie 21 listopada.

– Podobał mi się sposób, w jaki graliśmy – zaznaczył Carlisle.