Czy Kings wygrają ponad 43 mecze w sezonie?
Postaw za darmowe 40 PLN od TOTALbet!

1.75
Sprawdź
NBA News: Nowy center w Sacramento Kings

NBA News: Nowy center w Sacramento Kings

NBA News: Nowy center w Sacramento Kings
Photo by Elsa/Getty Images

Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, Sacramento Kings podpisali kontrakt z nowym zawodnikiem. Jest nim 29-letni center, Nerlens Noel. Klub związał się z zawodnikiem roczną umową o wartości 3,1 miliona dolarów.

mecze wygrane przez Kings w 2023/24: kurs: bukmacher:
poniżej 43,52.10 GRAJ
ponad 43,51.75 GRAJ

(kurs z dnia 19.07.2023)

Nerlens Noel może wypełnić lukę, jaką zostawił za sobą w rotacji Richuan Holmes, oddany do Dallas Mavericks. Choć rolę podstawowego centra w Sacramento spełnia jeden z liderów, Domantas Sabonis, istotne były też minuty zmienników: Alexa Lena i wspomnianego Holmesa. Pozwalały one unikać gry small-ballowymi ustawieniami.

Nerlens Noel znany jest przede wszystkim jako mobilny, dobry obrońca obręczy i to taką rolę będzie pełnił w zespole… O ile wróci do formy sprzed kilku sezonów. W ostatnim roku Noel rozegrał łącznie tylko 17 meczów w barwach Pistons i Nets. Rok wcześniej, jako zawodnik Knicks, zdołał rozegrać zaledwie 25 spotkań, co spowodowane było odnawiającym się urazem kolana. W swoich najlepszych latach Noel potrafił jednak notować ponad 2 bloki na mecz, spędzając na parkiecie średnio nie więcej niż 25 minut:

YT/Back Rim Basketball