Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Nowy cel transferowy Lakers. Pójdą po Murraya?!

NBA News: Nowy cel transferowy Lakers. Pójdą po Murraya?!

NBA News: Nowy cel transferowy Lakers. Pójdą po Murraya?!
Photo by Kevin C. Cox/Getty Images

Lakers postrzegają Dejounte’a Murraya jako potencjalny cel transferowy – donosi Shams Charania. Jego pozyskanie wymagałoby wielu picków i godnego uwagi gracza Lakers – dodaje dziennikarz. Czy to byłby dobry ruch ze strony klubu z Los Angeles?

Los Angeles Lakers są zaangażowani w wiele doniesień medialnych na temat ich potencjalnej aktywności handlowej w nadchodzących tygodniach przed trade deadline. Pojawił się nowy cel transferowy dla organizacji.

Według Shamsa Charanii z The Athletic, gwiazdor Atlanta Hawks Dejounte Murray znalazł się w orbicie zainteresowań Lakers, którzy chcą wzmocnić skład przed najważniejszą częścią rozgrywek.

Skrzydłowy Chicago Bulls Zach LaVine również był ostatnio łączony z Lakers. Charania zauważa, że Lakers najprawdopodobniej musieliby oddać kilka pierwszorundowych picków i przynajmniej jednego godnego uwagi gracza, takiego jak Austin Reaves, aby pozyskać gracza kalibru Murraya lub LaVine’a. Tylko że z ostatnich doniesień wynikało jasno, że Lakers nie chcą oddawać Reavesa. Jak to rozwiążą w takim razie?

Murray wciąż jest związany starym kontraktem, który podpisał jeszcze za czasów San Antonio Spurs i zarabia w tym sezonie 17 714 000 dolarów. Jego nowa, 4-letnia umowa z Hawks o wartości 120 milionów dolarów zacznie obowiązywać od przyszłego roku.

Hawks z 12 zwycięstwami w 29 meczach zajmują obecnie 11. miejsce w Konferencji Wschodniej. Tymczasem Lakers mają 17 zwycięstw i 15 porażek i zajmują 9. miejsce na Zachodzie.