Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Nikt nie weźmie LaVine’a? Kontuzja i „minimalne zainteresowanie”

NBA News: Nikt nie weźmie LaVine’a? Kontuzja i „minimalne zainteresowanie”

NBA News: Nikt nie weźmie LaVine’a? Kontuzja i „minimalne zainteresowanie”

Według Darnella Mayberry’ego z The Athletic, rynek transferowy dla gwiazdy Chicago Bulls Zacha LaVine’a jest mocno ograniczony. Na dodatek koszykarz zmaga się z kontuzją stopy. Jego przerwa w grze może potrwać nawet do… czterech tygodni!

Bulls ogłosili, że Zach LaVine opuści około trzech do czterech tygodni z powodu zapalenia w prawej stopie.

Dodajmy, że LaVine był niedawno celem częstych plotek transferowych, podobno Heat, Lakers i Sixers mieli wykazać zainteresowanie jego osobą. Choć w tej sprawie dochodzą sprzeczne informacje.

„Nie tylko wydaje się, że zainteresowanie ze strony drużyn jest minimalne, wszyscy też wiedzą, że Bulls chcą rozstać się z LaVine’em. Pokonanie tej przeszkody w negocjacjach może być największym wyzwaniem dla Chicago” – donosi dziennikarz The Athletic.

LaVine przed kontuzją zdobywał średnio 21,0 punktów przy 44,3-procentowej skuteczności z gry, a w przegranym 28 października meczu z Detroit Pistons rzucił pierwsze 50 punktów w sezonie 2023-24.

Nie jest tajemnicą, że jeśli Bulls chcą dokonać wymiany, LaVine musi po prostu zacząć dobrze lepiej i mieć wpływ na wygraną. Z pewnością to właśnie zespoły będą chciały zobaczyć, analizując jego wartość transferową.

Przypomnijmy, że LaVine znajduje się w drugim roku pięcioletniego kontraktu o wartości 215,2 miliona dolarów podpisanego z Bulls w 2022 roku.