Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
Odbierz
NBA News: Nikt nie stawia na Warriors. Oto reakcja Kerra

NBA News: Nikt nie stawia na Warriors. Oto reakcja Kerra

NBA News: Nikt nie stawia na Warriors. Oto reakcja Kerra
Photo by Ezra Shaw/Getty Images

John Schuhmann z nba.com opublikował we wtorek swoją coroczną ankietę, w której generalni menedżerowie oddali głosy na temat zbliżającego się sezonu. Z tego zestawienia wynika, że najwięcej szans na mistrzostwo daje się ekipom Denver Nuggets i Boston Celtics. Żadnego głosu… nie otrzymał z kolei zespół Golden State Warriors.

– Nie obchodzi mnie to. To nie ma znaczenia. To, że ludzie nas wybierali, nigdy nam nie pomogło. Nic nam to nie daje, gdy oni tego nie robią. Nie wpływa to nas – powiedział trener Steve Kerr po wtorkowym treningu.

– To po prostu interesujące rzeczy do przeczytania dla fanów. Nie ma w tym nic pomocnego ani szkodliwego. Z całą pewnością nie jest to materiał na tablice ogłoszeń. Uwierzcie, ale nie wywieszamy na ścianie w szatni informacji: „żaden generalny menedżer nie oddał na nas głosu w kontekście zdobycia mistrzostwa”. Nie sądzę, żeby kogokolwiek to obchodziło – dodał Kerr.

Warriors zostali wybrani przez generalnych menedżerów na czwartym miejscu w Konferencji Zachodniej. Tuż za Denver, Phoenix i Los Angeles Lakers. Otrzymali siedem procent głosów, że zajmą drugie miejsce w konferencji. Nikt nie wskazał Golden State na pierwszym miejscu.

Komu daje się najwięcej szans na mistrzostwo? Pierwsze miejsca zajęły Boston Celtics i Denver Nuggets (po 33 procent), a za nimi uplasowały się Milwaukee Bucks (23 procent), Phoenix Suns (7 procent) i Los Angeles Clippers (3 procent).

mistrz NBA 2023/24: kurs: bukmacher:
Celtics5.00 superbet logo GRAJ
Nuggets5.50 superbet logo GRAJ
Bucks4.50 superbet logo GRAJ
Suns7.00 superbet logo GRAJ
Clippers17.00 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 12.10.2023)