NBA News: New Orlans Pelicans mają na oku kilku rozgrywających

NBA News: New Orlans Pelicans mają na oku kilku rozgrywających

NBA News: New Orlans Pelicans mają na oku kilku rozgrywających
Photo by Michael Owens/Getty Images

Jak wynika z doniesień związanego z Pelicans dziennikarza Christiana Clarka, klub zamierza wznowić rozmowy transferowe dotyczące kilku rozgrywających, których chcieli pozyskać już w trade deadline.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Możemy spodziewać się, że zobaczymy tego lata sporo zmian w zespole z Nowego Orleanu. Po kolejnych rozczarowujących rozgrywkach, generalny manager David Griffin wprost przyznał na konferencji prasowej wieńczącej sezon, że należy podjąć radykalne zmiany. Dotychczasowe doniesienia sugerowały już, że do Pelicans nie wróci na kolejne rozgrywki Jonas Valanciunas, oraz że klub może poszukać transferu dla Brandona Ingrama.

Teraz pojawiają się nowe doniesienia – tym razem nie o tym, kogo Pelicans chcą oddać, a kogo chcą pozyskać.

Jak wynika z raportu Christiana Clarka z NOLA.com, celem Pelicans jest przede wszystkim gracz na pozycję rozgrywającego. Clark informuje, że Pelicans w trakcie ostatniego trade deadline prowadzili rozmowy dotyczące ewentualnego transferu czy to Trae Younga, czy Dejounte Murray’a z Atlanty Hawks. Choć wówczas rozmowy nie zaowocowały wymianą, tego lata kluby mają podobno wrócić do tematu.

Christian Clark zaznacza, że choć Pelicans są potencjalnie zainteresowani zarówno Murray’em jak i Youngiem, to jednak preferowaliby pozyskanie tego pierwszego ze względu na niższy kontrakt i lepsze umiejętności defensywne.

Oprócz Hawks, Pelicans są w kontakcie także z Cavaliers. Tutaj także ma dojść do wznowienia rozmów przerwanych jeszcze w trakcie ostatniego trade deadline. Ekipa z Nowego Orleanu chciała wówczas pozyskać Dariusa Garlanda, którym wciąż są zainteresowani. Powinni być zainteresowani zwłaszcza teraz, kiedy oddanie Garlanda wydaje się dla Cavs nieuniknione, co osłabia ich pozycję negocjacyjną.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.