Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Luka Doncić ogrywa Warriors i jest… zaniepokojony. Czym?

NBA News: Luka Doncić ogrywa Warriors i jest… zaniepokojony. Czym?

NBA News: Luka Doncić ogrywa Warriors i jest… zaniepokojony. Czym?

Luka Doncic zdobył 39 punktów w zwycięskim meczu Dallas Mavericks nad Golden State Warriors. Słoweński gwiazdor zmaga się jednak z kontuzją, którą określił jako nieco niepokojącą.

Doncic zdobył 39 punktów w meczu, o 14 więcej niż Stephen Curry w ich pierwszym starciu w tym sezonie, pomagając Mavericks przerwać passę dwóch porażek z rzędu, jednocześnie przedłużając serię Golden State (trzy porażki z rzędu).

Dallas prowadziło przez większą część spotkania, w pewnym momencie nawet różnicą aż 16 punktów. W końcówce było nieco więcej emocji, ale gospodarze nie mieli odpowiedzi na świetnego Słoweńca. Ten po raz kolejny udowodnił, że jest jedną z największych gwiazd NBA.

Okazuje się, że jego występ – o czym donosi Grant Afseth ze Sports Illustrated – do samego końca stał pod znakiem zapytania. Wszystko ze względu na ból lewego mięśnia czworogłowego. Doncić nie zagrał w meczu z Minnesota Timberwolves. Teraz musiał sprawdzić, jak czuje się podczas treningu przed meczem.

– Myślę, że na początku szło mi naprawdę dobrze. Potem w trzeciej kwarcie znów to poczułem. Dlatego musiałem się rozgrzać, żeby zobaczyć, jak to jest – powiedział.

Doncic przyznał, że kontuzja mięśnia czworogłowego jest powodem do „lekkiego niepokoju” i podkreślił, jak ważne jest konsekwentne wykonywanie swojej pracy, „próbując utrzymać podnoszenie ciężarów na siłowni”.

– To bardzo mi pomaga, więc teraz muszę to robić codziennie – zaznaczył Słoweniec.