Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Leonard liczy na umowy dla George’a i Hardena

NBA News: Leonard liczy na umowy dla George’a i Hardena

NBA News: Leonard liczy na umowy dla George’a i Hardena

Kawhi Leonard podpisał w środę nowy, trzyletni kontrakt z Los Angeles Clippers. Gwiazdor liczy, że szefowie klubu zatrzymają w zespole także Jamesa Hardena i Paula George’a.

Kawhi Leonard w tym tygodniu zgodził się na 3-letnie przedłużenie na poziomie 152,4 miliona dolarów. To była dość zaskakująca wiadomość, bo wcześniej żaden z wiodących dziennikarze nie informował o takiej ewentualności.

Gwiazdor – po wygranym meczu z Raptors – powiedział, że podpisał umowę z nastawieniem, że jego koledzy zostaną w drużynie na dłużej. Chodzi oczywiście o Paula George’a i Jamesa Hardena.

– Po rozmowie, którą przeprowadziłem na ten temat, myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę – powiedział Leonard dziennikarzom.

George i prezydent Clippers Lawrence Frank potwierdzili, że prowadzą rozmowy.

– Pracujemy nad tym – przyznał George.

George dodał, że jest „niezwykle szczęśliwy z powodu nowej umowie Leonarda” i dalej chce pozostać graczem Clippers.

– Rozmawiamy z Paulem codziennie, rozmawiamy z jego przedstawicielem, Aaronem Mintzem. Chcemy, aby Paul był Clipperem i mamy nadzieję – zaznaczył Frank.

Clippers wygrali 21 z ostatnich 27 meczów i zajmują czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej, dwa mecze za zajmującą pierwsze miejsce Minnesotą Timberwolves. Leonard opuścił tylko cztery mecze w tym sezonie, George dwa, a Harden dał im dokładnie to, na co liczyli, gdy pozyskali go w listopadzie.

Paul George kwalifikuje się już teraz do przedłużenia umowy, z kolei James Harden będzie wolnym agentem po zakończeniu sezonu.