Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Lakers i Bucks chcą Murraya!

NBA News: Lakers i Bucks chcą Murraya!

NBA News: Lakers i Bucks chcą Murraya!

Los Angeles Lakers są w stałym kontakcie z Atlanta Hawks ws. transakcji z udziałem Dejounte Murraya. Jovan Buha z The Athletic nawet zdradził, jak mogłaby wyglądać wymiana. Sęk w tym, że parol na Murraya zagięli także szefowie Milwaukee Bucks.

„Los Angeles Lakers i Atlanta Hawks omówili ramy wymiany za Dejounte Murraya z udziałem D’Angelo Russella, Jalena Hooda-Schifino, pierwszorundowego wyboru w drafcie 2029 roku” – donosi dziennikarz.

Rozmowy – jak dodaje Buha – utknęły w martwym punkcie, ale wszystko wskazuje na to, że nabiorą tempa wraz ze zbliżającym się trade-deadline (8 lutego).

Lakers planują maksymalnie wykorzystać ten czas, aby wzmocnić zespół przed najważniejszą częścią sezonu. Warto też dodać, że Austin Reaves jest prawie nietykalny w potencjalnych rozmowach transferowych. Szefowie LAL nie zamierzają go oddawać do innego klubu.

Do walki o Murraya – co podaje Chris Haynes – włączyli się też przedstawiciele Milwaukee Bucks.

Plotki nabrały tempa w momencie, jak doniesiono, że Hawks mają wrażenie, że połączenie Trae Young i Dejounte Murray nie sprawdza się. Momentalnie pojawiła się lista chętnych klubów, które są zainteresowanie przeprowadzeniem transakcji.

Koszykarz notuje średnio 21 punktów, 4,8 zbiórek i 4,8 asyst na mecz.