Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kontuzja centra Clippers! Czy mają alternatywy?

NBA News: Kontuzja centra Clippers! Czy mają alternatywy?

NBA News: Kontuzja centra Clippers! Czy mają alternatywy?
(Photo by Rich Schultz/Getty Images)

Niepokojące doniesienia dla kibiców Los Angeles Clippers. Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, Mason Plumlee – rezerwowy center Clippers – wypada z gry na czas nieokreślony. Badania wykazały uszkodzenie więzadła pobocznego piszczelowego. Jest to efektem nieszczęśliwej kolizji z Juliusem Randle w trakcie meczu z Knicks:

Mason Plumlee w sześciu dotychczasowych meczach w sezonie grywał średnio 17 minut, notując po 5 punktów, 5,5 zbiórki i asystę. Średnia 17 minut to najniższa w dotychczasowej karierze Masona Plumlee, co nie zmienia jednak faktu, że to ważny element rotacji trenera Tyronna Lue. Clippers nie mają innego kandydata do gry na centrze jako zmiennika Ivicy Zubaca – podstawowego centra. Jedyną alternatywą jest grający na two-way kontrakcie 21-letni Moussa Diabate, który jednak jak do tej pory nie sprawdza się dobrze na poziomie NBA.

Mason Plumlee wróci z trasy wyjazdowej do Los Angeles, gdzie przejdzie dokładniejsze badania – dopiero ich wyniki pokażą, ile czasu realnie opuści Plumlee. Jeśli okaże się, że absencja centra będzie długa, Clippers mogą wykorzystać fakt, że mają w składzie dwa wolne miejsca, które na które mogą zatrudnić zawodników z rynku wolnych agentów.

Los Angeles Clippers swój kolejny mecz zagrają najbliższej nocy, o 1:30 naszego czasu, przeciwko Brooklyn Nets.

wygrany: kurs: bukmacher:
Nets2.45 superbet logo GRAJ
Clippers1.55 superbet logo GRAJ

(kursy z dnia 8.11.2023)