NBA News: Kolejne kontuzje w obozie Knicks, kłopoty Nowego Jorku?

NBA News: Kolejne kontuzje w obozie Knicks, kłopoty Nowego Jorku?

NBA News: Kolejne kontuzje w obozie Knicks, kłopoty Nowego Jorku?
(Photo by Elsa/Getty Images)

New York Knicks przegrali minionej nocy z 76ers, wciąż jednak prowadząc w serii wynikiem 3-2. Może okazać się, że zaraz ich sytuacja zacznie się jednak komplikować przez kontuzje.

New York Knicks rozgrywają bardzo udany sezon, na czele z przebojowym Jalenem Brunsonem, który wchodzi w tym roku na salony i udowadnia swój status jako gwiazdy NBA. Można było przypuszczać, że na wschodzie to właśnie Knicks będą w tym roku największym zagrożeniem dla Boston Celtics. Mogą ich jednak powstrzymać urazy.

Od początku Playoffów wiadomo, że niedostępny będzie Julius Randle, który rehabilituje uszkodzony bark. Bez niego Knicks radzili sobie nadzwyczaj dobrze. Pojawiają się jednak kolejne urazy. Minionej nocy nie wystąpił Bojan Bogdanovic, który – jak podaje Shams Charania z The Athletic – nie wróci już do gry do końca tegorocznych Playoffów. Jeszcze wczoraj dowiedzieliśmy się, że zawodnik zamierza grać pomimo uszkodzenia nadgarstka nierzucającej ręki. Dziś okazuje się, że zawodnik zmuszony jest jednak poddać się operacji.

Stawiając za freebet 34 PLN od SUPERBET na wygraną Knicks w kolejnym meczu, możesz wygrać 70 PLN
kurs z dnia: 1.05.2024
Kurs: 2.35
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Pozytywną informacją może być natomiast stan zdrowia Mitchella Robinsona. Po tym, jak Joel Embiid chwytem za nogę doprowadził do podkręcenia jego kostki, Robinson opuścił mecz numer 4, a jego status na mecz numer 5 był niepewny. Robinson wyszedł jednak na boisko, rozegrał 25 minut z ławki i zdobył 2 punkty, 7 zbiórek, 3 przechwyty oraz 2 bloki. Nie był jednak zadowolony ze swojej postawy w obronie w kluczowej akcji, w której Tyrese Maxey wywalczył akcję 3+1:

„Musze lepiej zmieniać krycię na niskim zawodniku. Zjebałem. Muszę lepiej ustac przeciwko niemu na nogach. Nie byłem w odpowiedniej pozycji, żeby go wybronic. Zjebałem.”

– Mitchell Robinson
superbet logo +18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.