Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kogo wezmą Lakers? Cztery nazwiska na celowniku

NBA News: Kogo wezmą Lakers? Cztery nazwiska na celowniku

NBA News: Kogo wezmą Lakers? Cztery nazwiska na celowniku

Los Angeles Lakers są bardzo aktywny na rynku transferowym. GM Rob Pelinka i trener Darvin Ham chcą wzmocnić rotację na obwodzie. Klub ma na celowniku czterech graczy. Shams Charania ujawnił nazwiska tych zawodników.

Wraz ze zbliżającym się 8 lutego trade deadline, wszystkie oczy zwrócone są na Los Angeles Lakers (bilans 22:22), którzy szukają wzmocnień, by ponownie wejść do walki o mistrzostwo.

Shams Charania donosi, że Lakers obserwują Dejounte Murraya, Bruce’a Browna Jr, Tyusa Jonesa i Terry’ego Roziera.

Lakers rozmawiali ostatnio z Atlantą Hawks na temat Murraya. Proponowana transakcja obejmowałaby D’Angelo Russella, Rui Hachimurę i pierwszorundowy pick z 2029 roku.

Sęk w tym, że Hawks… nie są zainteresowani Russellem.

Charania poinformował, że Hawks nie są zainteresowani Russellem i zamiast tego szukają innego zespołu, który mógłby zrealizować ten ruch.

Jovan Buha z The Athletic informował wcześniej o zainteresowaniu Lakers takimi zawodnikami jak Jerami Grant (Portland Trail Blazers), Gary Trent Jr. (Toronto Raptors) oraz Dorian Finney-Smith i Royce O’Neale (Brooklyn Nets).

Ostatnie doniesienia sugerują również, że Lakers nie chcą rozstać się z Austinem Reavesem w jakiejkolwiek potencjalnej wymianie.

Jeśli chodzi o aktywa handlowe, Lakers mogą zaoferować D’Angelo Russella, Rui Hachimurę, Gabe’a Vincenta, Maxa Christie, Jalena Hooda-Schifino i Maxwella Lewisa, wraz z ich pierwszorundowym pickiem 2029.