NBA News: Knicks handlują jednym z centrów – drugiego spróbują zostawić

NBA News: Knicks handlują jednym z centrów – drugiego spróbują zostawić

NBA News: Knicks handlują jednym z centrów – drugiego spróbują zostawić
Photo by David Dow/NBAE via Getty Images

Co z pozycją centra w New York Knicks? Najnowsze doniesienia Jake’a Fischera z Yahoo!Sports sugerują, że klub podjął już decyzję.

New York Knicks przed kolejnym sezonem muszą rozwiązać problem na pozycji centra. Trzymanie razem Mitchella Robinsona i Isaiah Hartensteina, któremu trzeba będzie w te wakacje sporo zapłacić, z finansowego punktu widzenia nie ma sensu. Co z tym począć? Knicks chyba już zadecydowali – według doniesień Jake’a Fischera z Yahoo!Sports, New York Knicks kontaktowali się już z innymi klubami w sprawie ewentualnego transferu Mitchella Robinsona.

26-letni Mitchell Robinson rozegrał w zeszłym sezonie tylko 31 meczów z powodu poważnej kontuzji kostki. Jego kontrakt obejmuje jeszcze dwa kolejne sezony, za które zarobi kolejno 14,3 oraz 12,9 miliona dolarów.

Pod jego nieobecność świetny sezon rozegrał Isaiah Hartenstein, którego kontrakt dobiegł już końca. Knicks będą chcieli namówić go do podpisania nowej umowy, ale nie będzie to łatwe… Ani tanie. Liczne źródła sugerują, że Hartensteinem mocno zainteresowani są w Oklahoma City Thunder.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.