NBA News: Kiepskie wieści dla fanów Knicks. Chodzi o dwóch czołowych graczy

NBA News: Kiepskie wieści dla fanów Knicks. Chodzi o dwóch czołowych graczy

NBA News: Kiepskie wieści dla fanów Knicks. Chodzi o dwóch czołowych graczy
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

Kontuzja prawego łokcia Anunoby’ego jest na tyle poważna, że zawodnik został wyłączony z gry na czas nieokreślony. Data powrotu Juliusa Randle’a jest również niejasna, ponieważ skrzydłowy nie został jeszcze dopuszczony do treningów z pełnym kontaktem.

New York Knicks wkraczają w ostatnią fazę sezonu zasadniczego NBA z dwiema niewiadomymi – statusem OG Anunoby’ego i Juliusa Randle’a.

Zarówno Anunoby, jak i Randle opuścili ostatni mecz drużyny przeciwko Golden State Warriors. Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, nie będzie to jedyny mecz, który opuści Anunoby.

Anunoby przeszedł operację na początku lutego, aby usunąć luźny fragment kości w prawym łokciu. Wojnarowski opisuje, że kontuzja „nie odpuszcza” i zawodnik dalej zmaga się z problemem.

Główny trener Tom Thibodeau powiedział, że Anunoby wrócił do Nowego Jorku na rezonans magnetyczny, który nic nie pokazał. Nie ma jednak ustalonego harmonogramu powrotu zawodnika i pozostaje on wątpliwy na mecz z Denver Nuggets.

Dodatkowo, data powrotu Juliusa Randle’a również nie została ustalona. Zawodnik od jakiegoś czasu trenuje indywidualnie, ale nie został jeszcze dopuszczony do pełnego kontaktu z zespołem.

Choć początkowo miał opuścić zaledwie kilka tygodni po kontuzji barku, Randle jest wyłączony z gry już od blisko dwóch miesięcy.

superbet logo OGLĄDAJ MECZE NBA ZA DARMO! SPRAWDŹ! 📺

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.