NBA News: JJ Redick zrobił wrażenie na zarządzie Lakers – klub pod presją czasu!

NBA News: JJ Redick zrobił wrażenie na zarządzie Lakers – klub pod presją czasu!

NBA News: JJ Redick zrobił wrażenie na zarządzie Lakers – klub pod presją czasu!
(Photo by Glenn James/NBAE via Getty Images)

Czas leci, a Los Angeles dalej nie znaleźli nowego trenera. Przynajmniej formalnie – od dłuższego czasu słyszymy głównie o kandydaturze JJ Redicka, który w minioną sobotę w końcu odbył z klubem oficjalne spotkanie.

Mecze NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Na to, jak przebiegło spotkanie Redicka z zarządem Lakers, trochę światła rzucił Shams Charania z The Athletic w programie Pata McAfee:

„JJ Redick miał w sobotę osobiste spotkanie z zarządem Lakers, trwało ono kilka godzin – był Rob Pelinka, a także właściciele. Powiedziano mi, że wywarł on duże wrażenie. Wszystkie cechy, które widzisz u JJ Redicka, które tylko możesz sobie wyobrazić, błyszczały [na tym spotkaniu].”

– Shams Charania, The Athletic

Shams Charania zwraca także uwagę na to, że Lakers byli skłonni zaczekać z negocjacjami – ma to związek z Finałami NBA, w które JJ Redick był zaangażowany jako analityk stacji ESPN. Teraz, po zakończeniu sezonu, Redick może w pełni skupić się na podjęciu decyzji.

Wszelcy dziennikarze mający doniesienia o procesie rekrutacyjnym na posadę trenera Lakers zwracali uwagę na jedną rzecz: Klub chciał znaleźć nowego trenera jeszcze przed draftem. Przypomnijmy – tegoroczny draft zacznie się 26 czerwca, a więc dokładnie za tydzień.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.