NBA News: Jimmy Butler nie chce opuszczać Heat

NBA News: Jimmy Butler nie chce opuszczać Heat

NBA News: Jimmy Butler nie chce opuszczać Heat
Photo by Michael Reaves/Getty Images

Podczas ostatniego odcinka The Pat McAfee Show poruszono temat przyszłości Jimmy’ego Butlera. Świetnie poinformowany dziennikarz Shams Charania rzucił nowe światło ws. dalszej gry gwiazdora w Miami Heat.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

– Mam takie wrażenie, że Jimmy Butler nie chce być nigdzie indziej niż w Miami Heat – powiedział Charania Patowi McAfee w podcaście.

Jimmy Butler ma jeszcze gwarantowaną umowę na przyszły sezon (48,8 miliona dolarów) i opcję gracza na sezon 2025/26 (52,4 miliony dolarów). Po sezonie 2025/26 Butler będzie miał już prawie 37 lat.

Ostatnio mówiono o tym, że głównym kandydatem do pozyskania Jimmiego Butlera w ewentualnej wymianie mogą być Philadelphia 76ers. Klub będzie dysponować tego lata około 60 milionami dolarów do wydania.

Jest wiele drużyn, które dałyby mu nowy kontrakt i myślę, że jest to coś, co zobaczymy w ciągu następnego miesiąca. Heat nie chcą go handlować, on chce przedłużenia. Czy dadzą mu przedłużenie? Oto jest pytanie – powiedział Charania.

Butler podobno szuka dwuletniego przedłużenia wartego ponad 112 milionów dolarów. Nie jest jasne, czy Heat zaoferują taką kwotę weteranowi.

superbet logo FINAŁY NBA 🏆 OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.