NBA News: Giannis wciąż nie wraca, a wypada też Lillard!

NBA News: Giannis wciąż nie wraca, a wypada też Lillard!

NBA News: Giannis wciąż nie wraca, a wypada też Lillard!

Milwaukee Bucks walczą w tegorocznych Playoffach z kontuzjami. Nie gra Giannis, a kolejnych urazów nabawiają się inni kluczowi gracze.

– Jutro będzie brał udział w treningu. Zamierza trenować twardo, zacząć wcześnie, ale dopiero wtedy podejmiemy decyzję – Takie słowa usłyszał Jamal Collier z ESPN od trenera Doca Riversa, kiedy zapytał go o zdolność Giannisa Antetokounmpo do gry w czwartym meczu serii przeciwko Pacers.

Milwaukee Bucks po trzech meczach pierwszej rundy przegrywa 1-2 z niżej rozstawioną Indianą Pacers. Brak lidera, który leczy uraz łydki, jest dla nich bardzo dotkliwy. Trener Doc Rivers został zapytany wprost: Czy Giannis Antetokounmpo zagra najbliższej nocy z Indianą?

„Wątpię w to. Ale zobaczymy.”

– trener Doc Rivers

Przeciągający się brak Giannisa to – jak się okazuje – nie jedyne zmartwienie Bucks. W poprzednim meczu, jeszcze w pierwszej połowie, nieprzyjemnie doznającego urazu kolana doznał Damian Lillard. Szybko wrócił do meczu i rozegrał spotkanie do końca, więc wydawało się, że nie ma się o co martwić.

Nic bardziej mylnego – jak podaje Shams Charania z The Athletic, Damian Lillard doznał tu nadwyrężenia ścięgna Achillesa, które może wykluczyć go z gry w kolejnym meczu:

Charania dodaje, że Lillard grał pomimo bólu w kolanie przez ostatnie kilka tygodni. Z hali wychodził w bucie ortopedycznym. W tej chwili w raporcie meczowym status Damiana Lillarda to 'game time decision’ – Bucks dają więc sobie czas aż do pierwszego gwizdka na podjęcie decyzji.

Stawiając za Freebet, że seria skończy się w 5 meczach, możesz wygrać 76 PLN
kurs z dnia: 28.04.2024
Kurs: 2.55
sprawdź
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.