Darmowe transmisje meczów na żywo 📺
Darmowe kotno gracza i extra 🎁 na start

superbet logo
Sprawdź
NBA News: Gdzie trafi Lillard? Są nowe informacje transferowe!

NBA News: Gdzie trafi Lillard? Są nowe informacje transferowe!

NBA News: Gdzie trafi Lillard? Są nowe informacje transferowe!
Photo by Abbie Parr/Getty Images

Jake Fischer z Yahoo Sports podaje, że Chicago Bulls i Toronto Raptors stały się drużynami, które najprawdopodobniej współpracują z Portland Trail Blazers w sprawie rozmów handlowych w sprawie wymiany Damiana Lillarda.

Zespół Miami Heat nie był ostatnio brany pod uwagę ws. dialogu z Portland na temat wymiany, ale należy spodziewać się, że klub zostanie zaangażowany, zanim Blazers będą finalizować rozmowy z innym zespołem. Phoenix Suns i Utah Jazz mogą wziąć udział w scenariuszu obejmującym wiele drużyn.

Ciekawostką jest fakt, że Blazers mocno rozważają przejęcie Deandre Aytona w ramach wielozespołowej wymiany za Lillarda. Blazers wykazywali zainteresowanie Aytonem w przeszłości. Suns w zamian otrzymaliby m.in. Jusufa Nurkicia, Bośniaka, który grał niedawno w Gliwicach podczas turnieju prekwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Polacy dwukrotnie pokonali Bośnię i Hercegowinę.

Warto też dodać, że w kontekście odejścia Lillarda pojawia się nazwisko Tylera Herro. Dziennikarz Jake Fischer podaje, że jest sporo drużyn, które mogą być chętne na usługi tego zawodnika. Wymienia się m.in. Utah Jazz, Chicago Buls, Charlotte Hornets i Brooklyn Nets. Herro rozpoczyna właśnie pierwszy rok czteroletniego przedłużenia kontraktu z Heat za 130 milionów dolarów.