Oglądaj mecze na żywo 📺 za darmo
Zgarnij extra bonus 🎁 na start

superbet logo
odbierz
NBA News: Fatalne wieści. Steven Adams opuści sezon!

NBA News: Fatalne wieści. Steven Adams opuści sezon!

NBA News: Fatalne wieści. Steven Adams opuści sezon!
(Photo by Jared C. Tilton/Getty Images)

Steven Adams przejdzie operację więzadła krzyżowego w prawym kolanie, ponieważ nieoperacyjna rehabilitacja nie rozwiązała problemu utrzymującej się niestabilności stawu kolanowego. To oznacza, że koszykarza nie zobaczymy na parkietach NBA w sezonie 2023/2024!

W niedzielę drużyna Memphis Grizzlies ogłosiła, że środkowy Steven Adams (nie gra od 22 stycznia) przejdzie kończącą sezon operację kolana. Musi ją wykonać, ponieważ nieinwazyjne środki działania nie przyniosły oczekiwanych efektów.

W marcu Adams przeszedł zastrzyk z komórek macierzystych, a jego stan miał zostać poddany ponownej ocenie za cztery tygodnie. Kontuzja utrzymywała się przez fazę play-off i w okresie letnim.

Grizzlies oświadczyli w oświadczeniu, że rehabilitacja „nie rozwiązała problemu utrzymującej się niestabilności kolana”. Nie podali jednak dalszych szczegółów na temat tego, co poszło nie tak podczas jego rekonwalescencji.

Porażka jest dużym ciosem dla Adamsa i drużyny Grizzlies, która chce odbudować drugie miejsce na Zachodzie z poprzedniego sezonu. Sezon rozegrają jednak bez startera na pozycji centra i obrońcy All-Star Ja Moranta, który jest zawieszony na pierwsze 25 meczów po wielu incydentach z użyciem broni poza boiskiem.

Kto zastąpi Adamsa? Rezerwowy Xavier Tillman ma wskoczyć na jego miejsce, a Jaren Jackson Jr. prawdopodobnie zostanie również przesunięty na pozycję centra.


W nocy z wtorku na środę startuje sezon NBA! SUPERBET przygotował promocję na mecz otwarcia pomiędzy Lakers a Nuggets:

Superbet
Postaw przynajmniej 2 PLN na wygranego meczu Nuggets-Lakers – jeśli trafisz, dostajesz 300 PLN!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
graj!

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

1.) załóż konto z kodem promocyjnym ZKRAINYNBA
2.) zaznacz zgody marketingowe
3.) dokonaj pierwszej wpłaty o minimum 50 PLN
4.) postaw zakład za minimum 2 PLN na zwycięzcę meczu Nuggets – Lakers

Otrzymasz dodatkowe 300 PLN do wygranej, jeśli poprawnie typowałeś.