Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Durant: Green? Mam nadzieję, że otrzyma pomoc

NBA News: Durant: Green? Mam nadzieję, że otrzyma pomoc

NBA News: Durant: Green? Mam nadzieję, że otrzyma pomoc

Były kolega Kevina Duranta z Golden State Warriors, Draymond Green, został zawieszony przez NBA na czas nieokreślony. Gwiazdor Phoenix Suns zareagował na tę informację po środowym meczu z Brooklyn Nets.

Był to pierwszy wieczór, kiedy wielka trójka Suns – Durant, Bradley Beal i Devin Booker – zagrała razem w tym sezonie, ale święto zostało zepsute, ponieważ Nets odnieśli zaskakujące zwycięstwo. Po porażce Durant został zapytany o zawieszenie Draymonda Greena za uderzenie Jusufa Nurkicia podczas ostatniego spotkania: Suns – Warriors.

– To było szalone. Cieszę się, że nic mu się nie stało. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego w meczu NBA. Mam nadzieję, że Draymond otrzyma pomoc, której potrzebuje. Te incydenty niestety się powtarzają – powiedział Durant.

– Znam Draymonda i nie był taki, kiedy go poznałem, gdy wchodził do ligi. Miejmy nadzieję, że otrzyma pomoc, której potrzebuje i wróci na boisko w innej, lepszej wersji – zaznaczył.

Napastnik Warriors został zawieszony na czas nieokreślony przez NBA za uderzenie Nurkicia podczas meczu. Green wróci do ligi dopiero po spełnieniu określonych kryteriów.

To już czwarte głośne wydarzenie z udziałem Greena w ciągu ostatniego roku. Najpierw uderzył kolegę z drużyny Jordana Poole’a podczas treningu Warriors przed rozpoczęciem sezonu 2022-23. Później w play-off brutalnie uderzył gwiazdę Sacramento Kings Domantasa Sabonisa i został za to zawieszony. W tym sezonie dusił centra Minnesoty Timberwolves Rudy’ego Goberta i został za to zawieszony na pięć meczów.