NBA News: Co dalej z LeBronem? Ile pogra? Czy zostanie w Lakers?

NBA News: Co dalej z LeBronem? Ile pogra? Czy zostanie w Lakers?

Shams Charania i Jovan Buha z The Athletic, korzystając ze swoich źródeł za kulisami, przygotowali raport dotyczący sytuacji w Los Angeles Lakers. Padają w nim odpowiedzi na kilka pytań dotyczących LeBrona Jamesa.

Los Angeles Lakers minionej nocy przegrali z Denver Nuggets, przegrywając tym samym serię wynikiem 1-4 i odpadając z Playoffów na etapie pierwszej rundy. Po tym sezonie regularnym odważnym było typowanie Lakers w roli jednego z faworytów do walki o najwyższe cele, więc naturalnym jest, że od jakiegoś czasu pobrzękują pytania: Co dalej?

Tu uwaga skupia się wokół niemal 40-letniego już LeBrona Jamesa. Kibice zastanawiają się, czy będzie jeszcze grał, jeśli tak to ile będzie grał i czy na pewno w barwach Lakers?

Powołując się na źródła blisko LeBrona, Charania i Buha twierdzą, że LeBron pogra w NBA jeszcze przez nawet dwa lata. Wszystko wskazuje też na to, że pozostanie na ten czas w Los Angeles Lakers. Z raportu wynika, że relacje LeBrona z Jeannie Buss – współwłaścicielką i prezydentką Lakers – są „lepsze niż kiedykolwiek”.

Jeśli wierzyć źródłom The Athletic, Lakers mają być bardzo otwarci na scenariusz, w którym wybiorą w drafcie Bronny’ego Jamesa – syna LeBrona – by pomóc mu spełnić marzenie gry w jednym zespole ze swoim potomkiem.

LeBron James ma opcję gracza na sezon 2024/25 wartą 51,4 miliona dolarów. LeBron może ją podjąć, by za rok podpisać nowy (ostatni?) kontrakt, lub zrezygnować z niej, by już tego lata podpisać dłuższą umowę – najpewniej definiującą ile jeszcze będziemy Jamesa na parkietach NBA oglądać.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.