Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Brown mówi wprost: kocham Nowy Jork. Będzie transfer?

NBA News: Brown mówi wprost: kocham Nowy Jork. Będzie transfer?

NBA News: Brown mówi wprost: kocham Nowy Jork. Będzie transfer?

Bruce Brown ucieszył się z przybycia do Nowego Jorku na mecz Toronto Raptors z miejscowymi Knicks. Koszykarz nie ukrywa, że bardzo chciałby dołączyć do tego zespołu. Bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat trenera Toma Thibodeau.

– Gram niezwykle twardo po obu stronach parkietu. Mógłbym zrobić prawie wszystko, czego trener Thibodeau by ode mnie potrzebował – zadeklarował zawodnik, który niedawno przeniósł się z Pacers do Raptors. W tej wymianie brał udział Pascal Siakam.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje o możliwym transferze Browna do Knicks. Sam zawodnik nie ukrywa, że jest wielkim entuzjastą takiego ruchu. Wychwala styl pracy trenera Toma Thibodeau, mówiąc że idealnie by do niego pasował.

Brown zaznaczył, że rozważał podpisanie kontraktu z Knicks zanim złożył podpis pod dwuletnią umowę z Indiana Pacers. Skrzydłowy wie, że jest typem gracza, którego preferuje Thibodeau.

– Myślę, że jestem typem gracza, którego lubi. Za każdym razem, gdy gramy z Thibsem, podchodzę do niego i ściskam mu rękę ze względu na to, co zrobił. Szacunek dla Thibsa – powiedział Brown.

Brown wspomniał również o tym, jak bardzo pokochał Nowy Jork dzięki grze w Brooklyn Nets.

– Nienawidziłem Nowego Jorku zanim tu zamieszkałem, ale jak tylko się tu przeprowadziłem, pokochałem go. Świetne restauracje, wspaniałe miasto, uwielbiam tu wracać – przyznał.