Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Ben Simmons: jeden z najbardziej frustrujących momentów w karierze

NBA News: Ben Simmons: jeden z najbardziej frustrujących momentów w karierze

NBA News: Ben Simmons: jeden z najbardziej frustrujących momentów w karierze

Ben Simmons dochodzi do siebie po kolejnej kontuzji pleców. Zawodnik czuje się coraz lepiej i ma nadzieję, że jego powrót nastąpi po zmianie kalendarza na 2024 rok. Były All-Star jest sfrustrowany ponowną przerwą w grze.

Ostatni występ Simmonsa miał miejsce 6 listopada podczas meczu z Milwaukee Bucks w Barclays Center, gdzie doznał kontuzji. Chociaż ukończył ten mecz, później opuścił kilka spotkań, początkowo przypisywanych „bólowi lewego biodra”.

W połowie listopada zdiagnozowano u niego naderwanie nerwu w lewej dolnej części pleców, co znacząco wydłużyło jego przerwę od grania.

Mówi się, że zawodnik, który w tym sezonie wystąpił w sześciu meczach, ma wrócić do gry w styczniu. Konkretna data nie jest jednak znana.

– To prawdopodobnie jeden z najbardziej frustrujących momentów w mojej karierze, ponieważ chciałbym pomóc drużynie wygrywać – powiedział Simmons.

– Ale na koniec dnia jest to jedna z tych rzeczy, które są częścią sportu. Kontuzje się zdarzają. Skupiam się na rehabilitacji, aby jak najszybciej wrócić na parkiet i mieć swój wkład w sukcesy drużyny – zaznaczył zawodnik.

Simmons opuścił 21 meczów z rzędu od czasu kontuzji pleców w starciu z Milwaukee Bucks 6 listopada.

27-latek jest w czwartym roku pięcioletniej umowy o wartości 177 milionów dolarów.