Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Będą zmiany w Pistons? Właściciel przemówił

NBA News: Będą zmiany w Pistons? Właściciel przemówił

NBA News: Będą zmiany w Pistons? Właściciel przemówił

Właściciel Detroit Pistons Tom Gores udzielił wywiadu wybranym mediom. Pistons są obecnie pogrążeni w serii porażek, a Gores zdecydował się odpowiedzieć na pytania dotyczące obecnej sytuacji drużyny i jej przyszłości.

Gores powiedział, że rozumie, że fani Detroit są rozczarowani i sfrustrowani. Sam wyraził wiele z tych samych uczuć. Poza stwierdzeniem, że podziela frustrację, Gores zachwalał młodych zawodników drużyny i elastyczność ich limitów jako powody świetlanej przyszłości. Powiedział również, że nadchodzą zmiany dla Pistons.

– Spodziewam się zmian. Nie sądzę, że jakakolwiek narracja tutaj powinna być taka, że nie będzie zmian. Zmiany nadchodzą. Mówię tylko, że jeśli chodzi o Monty’ego, Troya, jestem za nimi. Oni też ci to powiedzą – powiedział Gores.

– Pewne jest to, że nadchodzą zmiany. W tej chwili nie jesteśmy w porządku. Musimy pewne rzeczy dodać, a inne usunąć. Już się tym zajmujemy. Wprowadzimy usprawnienia, choć nie wiemy jeszcze dokładnie, jakie one będą – przyznał.

Gores wydawał się również obrażać fanów skandujących „sprzedaj drużynę” podczas meczu z Jazz.

– Mogą śpiewać co chcą, ale to niedorzeczne. Poza wygrywaniem – a powinniśmy wygrywać więcej meczów – robimy wiele dla społeczności. Jeśli odłożyć na bok wygrywanie, zrobiliśmy bardzo dużą różnicę w społeczności. To wiele dla mnie znaczy – powiedział właściciel Pistons.

– Robimy rzeczy warte wiele miliardów dolarów poza koszykówką. Rozumiem, że fani są zdenerwowani, ale to absurdalna myśl – podkreślił.

Pistons mają obecnie bilans 2:27.