NBA News: 5 graczy zawieszonych za bójkę, w tym Jimmy Butler!

NBA News: 5 graczy zawieszonych za bójkę, w tym Jimmy Butler!

NBA News: 5 graczy zawieszonych za bójkę, w tym Jimmy Butler!
Photo by Sean Gardner/Getty Images

Mamy efekty starcia, do którego doszło w trakcie sobotniego starcia Heat z Pelicans. Liga zbadała sprawę i przyznała kary zawieszenia. Po jednym meczu przymusowej przerwy otrzymają główni zamieszani, Jimmy Butler oraz Nnaji Marshall. Ponadto, na aż trzy mecze zawieszeni zostali Jose Alvarado i Thomas Bryant za to, że w trakcie starcia opuścili strefę ławki rezerwowych. Za to samo mecz zawieszenia otrzymał Nikola Jovic, który jednak nie wziął bezpośredniego udziału w starciu.

Do zamieszania pomiędzy zawodnikami Heat i Pelicans doszło w czwartej kwarcie, kiedy to Kevin Love zatrzymał Ziona Williamsona przy użyciu faulu. Poirytowany taką zagrywką Nnaji Marshall podbiegł na miejsce zdarzenia, gdzie spiął się z Jimmym Butlerem:

Jose Alvarado i Nnaji Marshall swoją karę zawieszenia rozpoczęli już minionej nocy – obaj nie wystąpili w przegranym starciu z Chicago Bulls. Heat w osłabieniu zagrają natomiast już najbliższej nocy przeciwko Sacramento Kings. Zawieszeni gracze za mecze które opuszczą nie otrzymają wynagrodzenia.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.