co tydzień szansa na nagrody: grasz? 🎮

gram!
NBA News: 1365 meczów i koniec. Jak zareagował Chris Paul?

(Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)

Chris Paul po raz pierwszy w swojej karierze nie pojawił się na boisku jako zawodnik pierwszej piątki. W mediach w jasny sposób się do tego odniósł. Koszykarz Golden State Warriors twierdzi, że jest gotowy zrobić wszystko, by pomóc drużynie zwyciężać.

Chris Paul rozpoczął dwa pierwsze mecze sezonu jako starter. Nie znalazł się w wyjściowym składzie Golden State Warriors po powrocie Draymonda Greena po kontuzji kostki. Było to w starciu z Houston Rockets. Weteran pojawił się na parkiecie na 6:58 przed końcem pierwszej kwarty. Tym samym Paul przerwał swoją kosmiczną serię 1365 meczów, w których wychodził jako starter.

Paul zakończył mecz z 8 punktami (3/8 z gry), 5 zbiórkami, 7 asystami, przechwytem i stratą w ciągu 27 minut spędzonych na parkiecie.

– Muszę zrobić wszystko, aby pomóc naszej drużynie wygrywać. Więc jeśli to oznacza, że nie będę zaczynał meczów w pierwszej piątce lub nie będę ich kończył, to ja to w pełni akceptuję. Jestem w lidze wystarczająco długo i wiem, jak pewne rzeczy wyglądają. Nie mam z tym problemu. Umiem się dopasować – powiedział Chris Paul.

Główny trener Warriors Steve Kerr pochwalił podejście Paula do nowej roli.

– To niesamowite, jak Chris przyjął to wszystko. On tylko skinął głową i powiedział: wygrajmy to! – ujawił Kerr.

Ostatni raz Paul nie rozpoczął meczu podczas studiów, a dokładnie 13 grudnia 2004 roku, kiedy nieco spóźnił się na autobus drużyny i siedział na ławce rezerwowych przez pierwsze cztery minuty spotkania Wake Forest z Temple.

Dziś staruje Liga Typerów NBA! Co tydzień dostaniesz szansę na nagrody od TOTALbet. Zasady są banalnie proste: