Magic Johnson przekona Kawhi do Lakers?

Magic Johnson przekona Kawhi do Lakers?

Los Angeles Lakers zamierzają zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby przekonać do siebie Kawhi Leonarda. Całkiem możliwe, że skrzydłowego ostatecznie przekona nie kto inny, jak Magic Johnson.

Johnson, który niedawno nie tylko zrezygnował ze stanowiska dyrektora sportowego (szokując przy okazji wszystkich w klubie), ale także wypowiadał się w dość niechlubnym tonie na temat Roba Pelinki, może się okazać najważniejszym człowiekiem w całym procesie rekrutacyjnym Kawhi Leonarda do Lakers.

Jak się bowiem okazuje, a przynajmniej tak twierdzi sam Earvin, ludzie z obozu tegorocznego MVP Finałów zadzwonili do niego prosząc o spotkanie:

„Mój przyjaciel zadzwonił do mnie i powiedział: 'Kawhi chciałby się spotkać z Tobą.’ Powiedziałem, że jeśli tego właśnie chce, to nie ma sprawy.”

Rzekomo Leonard chciał spotkania jedynie z Jeannie Buss i właśnie Johnsonem. Niestety jednak, zgodnie z zasadami NBA, Magic nie może pojawiać się na oficjalnych spotkaniach pomiędzy Lakers i zawodnikiem, ponieważ nie reprezentuje żadnej ze stron.

Johnson jednak zapowiedział, że zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc Jeziorowcom. Całkiem zatem możliwe, że spotka się prywatnie z obozem Leonarda, nie występując w roli przedstawiciela klubu. Może właśnie na tym spotkaniu uda mu się przekonać Kawhi do przeniesienia talentów do Hollywood.

Jeśli nie uda się Johnsonowie, to Lakers wyślą delegację na czele której będzie nie tylko Jeanie Buss, ale także LeBron James i Anthony Davis. Czy to wystarczy?

Jedno jest pewne, gdyby Magic mógł wybiec na parkiet i zagrać, to z całą pewnością wystarczyłoby do przekonania Kawhi:

https://www.youtube.com/watch?v=GoEl2Oo66IY

Źródło: Youtube.com/NBA Reel