Liga Typerów NBA: KOLEJKA #19 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #19 WYNIKI

Sezon zbliża się powoli ku końcowi, mecze nabierają coraz większego znaczenia, a miejsca w tabeli zaczynają mieć coraz większe znaczenie. Tempa nie zwalnia także nasza Liga Typerów NBA. Zabawa trwa, kolejka #19 zakończyła się wraz z minionym tygodniem, a oto jej wyniki.

Niepodważalnym zwycięzcą został tym razem użytkownik Kumandzior1990, który tydzień wcześniej nie znalazł się nawet w pierwszej dziesiątce. Tym razem zostawił konkurencję daleko w tyle, uzyskując przewagę prawie 5 punktów nad drugim użytkownikiem SulanBoski. Podium uzupełnia także znany z wcześniejszych kolejek użytkownik ufi. Zaraz za podium z identyczną liczbą punktów znaleźli się galczan6 oraz KUPIEC/BUYER – to dobra okazja, żeby przypomnieć, że w przypadku identycznej liczby zdobytych punktów, o wyższym miejscu decyduje to, kto szybciej zostawił swoje typy.

Poniżej pełna lista 20 użytkowników, którzy zgarnęli za zeszły tydzień freebety od TOTALbet – wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zaczęła się już kolejna kolejka Ligi Typerów – jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie dołączyłeś do naszej zabawy, nie jest za późno. Wszystko co musisz zrobić, żeby co tydzień bić się o nagrody od TOTALbet, to założenie konta i poświęcenie kilkunastu sekund dziennie na typowanie zwycięzców meczów. Proste, przyjemne, a satysfakcja gwarantowana! Jeśli będziesz wyjątkowo dobry, to gwarantowane także nagrody…